taminvalve article newflex

کارخانه نیوفلکس یا همان شرکت پردیس گسترش اسپادانا، کارخانه تولید لوله و اتصالات پوش فیت بوده که لوله و ضمایم سیستم ‌های فاضلاب را تولید می‌کند. در کارخانه نیوفلکس از پلی پروپیلن به عنوان ماده ایی پلاستیکی استفاده می‌کنند که در برابر ضربه و تنش‌های شدید فیزیکی و همچنین مواد شیمیایی و حرارت بالا مقاوم است. لوله های فاضلاب تولید شده توسط کارخانه نیو فلکس هم برای فاضلاب سرد و هم فاضلاب گرم مناسب است زیرا این برند از مقاومت بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و تغییرات شیمیایی دارد.

کاربرد لوله های نیوفلکس 

اتصالات تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس کاربرهای فراوانی دارد، از جمله کاربرد آن استفاده برای انتقال صحیح و ایمن سیستم فاضلاب شهری در داخل و خارج خانه به صورت رو کار و زیر خاک کاملا مناسب است. همچنین لوله های پوش فیت را می توان برای انتقال آبهای سطحی، هواکش فاضلاب، انتقال مواد سمی و شیمیایی و فاضلاب‌ های شیمیایی به کار می برند.
در قدیم برای انتقال سیستم فاضلاب و همچنین انتقال آب و سایر مواد دیگر از لوله های پولیکا استفاده می ‌شد.  امروزه با تولیدات کارخانه نیوفلکس، پوش فیت به عنوان لوله‌ های برتر برای انتقال موارد فوق استفاده می ‌شود و به این دلیل برتر بودن تولیدات نیوفلکس، نسبت به لوله پولیکا کاربد بیشتری دارند. این لوله ها از لحاظ کیفیت، مقاومت و ضخامت از لوله پلیکا بسیار بهتر و مقاوم ‌تر هستند. ویژگی مهم محصولات نیو فلکس این است که برای متصل شدن به هم نیاز به استفاده از چسب نبوده و با فیت کردن، لوله‌ ها در هم قرار گرفته و محکم شده و هیچ نشتی از آن ها خروج نمی کند. کارخانه نیوفلکس لوله های پوش فیت را طوری ساخته که این اتصالات دریچه‌ ای برای بازدید داشته باشد تا در صورت بروز مشکل، برسی و رفع عیب آنها بسیار راحت تر انجام شود. لازم به ذکر است که اتصالات تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس برای انتقال مواد نفتی، موادی با دمای بالاتر از 95 درجه سانتی گراد و مواد تحت فشار اصلا مناسب نیستند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!